top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/11062b_03c50f8fe4a34cc297a984e483a282eff000.jpg/v1/fill/w_288,h_162,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/11062b_03c50f8fe4a34cc297a984e483a282eff000.jpg)
![Asset 3.png](https://static.wixstatic.com/media/ac0336_0cb68f3dc93f49f0b4ca9292582ac22d~mv2.png/v1/fill/w_950,h_304,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Asset%203.png)
Το Π.Κ. Καβαλάρι, Κιλκίς, πιστό στην υποστήριξη του Προσκοπικού έργου όπως αυτό οφείλει να ενθαρρύνεται από τα Προσκοπικά κέντρα, διοργανώνει το παιχνίδι 3 Days to Win και προσκαλεί έως 15 ενωμοτίες συνοδευόμενες από τουλάχιστον ένα ενήλικο στέλεχος του τμήματος που ανήκουν, για να ζήσουν ένα αξέχαστο τριήμερο , με κέφι, περιπέτεια, δράση, νέες γνωριμίες και φιλίες Προσκοπικές!
2 Απλά βήματα για να δηλώσετε συμμετοχή
-
Συμπληρώστε την ηλεκτρονική προ Δήλωση μέχρι τις 23 Φεβρουαρίου 2020
-
Συμπληρώστε την Οριστική δήλωση συμμετοχής μέχρι τις 15 Μαρτίου 2020.
bottom of page